Wrocław z Trójkowym Znakiem Jakości!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wrocław z Trójkowym Znakiem Jakości!
Wrocław został pierwszym miastem z Trójkowym Znakiem Jakości Foto: Vorwerk/wikimedia commons

- Po pierwsze cieszę się, że Program III po raz pierwszy przyznaje Trójkowy Znak Jakości miastu i po drugie, że tym miastem jest Wrocław - mówiła dyrektor Trójki Magda Jethon.

Posłuchaj

Wrocław pierwszym miastem na świecie z Trójkowym Znakiem Jakości (Zapraszamy do Trójki- popołudnie)
+
Dodaj do playlisty
+

Wybór Wrocławia nie budził żadnych wątpliwości. - 10-osobowa kapituła Znaku Jakości, składająca się z najwybitniejszych dziennikarzy Trójki wybierała spośród pięciu nominowanych miast. Były to: Gdynia, Katowice, Kraków, Wrocław, Sopot. Dziewięć osób głosowało na Wrocław. Trójkowy Znak Jakości został przyznany Wrocławiowi za duszę, charakter, urodę i inteligencję - wyznała Magda Jethon.

Tak rodziła się radiowa Trójka >>>

Prezydent miasta nie krył wzruszenia. - Jestem bardzo przejęty, cieszę się nieprawdopodobnie. Dobrze, że nie jesteśmy na wizji, bo byście Państwo zobaczyli, że mi się oczy zaszkliły - dodał Rafał Dutkiewicz. Opowiadał, że Trójka jest bardzo mocno związana z Wrocławiem. - Jesteście bardzo tu słuchani. Moja żona nie nastawia żadnej innej rozgłośni poza Trójką - stwierdził.

Trójka obchodzi 53. urodziny!>>>

Trójkowy Znak Jakości zostanie oficjalnie wręczony Wrocławiowi 17 kwietnia. - Przywitamy Państwa bardzo serdecznie - oświadczył Rafał Dutkiewicz i zdradził, co wyjątkowego będzie czekało na Trójkowych dziennikarzy...

Program III Trójkowym Znakiem Jakości od 2009 roku docenia najbardziej wartościowe książki i płyty. Tym razem przyszedł czas na miasto.

mp/fbi

Polecane