"Kebab i Horoskop" - smutna komedia, która bawi do łez

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Kebab i Horoskop" - smutna komedia, która bawi do łez
Justyna Wasilewska w filmie "Kebab i horoskop"Foto: materiały promocyjne

- "Kebab i Horoskop" to komedia absurdu, co wynika z sytuacji, w które wrzucone są postaci. Absurd narasta i jest to poczucie humoru, które nie bazuje na żartach sytuacyjnych - opowiada reżyser Grzegorz Jaroszuk.

Posłuchaj

Kebab, Horoskop i ich tajemnice (Klub Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

"Kebab i Horoskop" to komedia o smutnych ludziach i pełnometrażowy debiut finalisty Talentów Trójki 2011 Grzegorza Jaroszuka, który od piątku można oglądać w kinach. - Komedia jest jak strzelanie z łuku, musisz trafić w punkt. Jeśli się to udaje, to ludzie się śmieją, a jest to duża sztuka - mówi aktorka Barbara Kurzaj.


Reżyser i autor scenariusza Grzegorz Jaroszuk każdego z bohaterów uczynił niezwykle oryginalną postacią, bo chciał, by posiadali oni zarazem smutne i absurdalne cechy charakteru. Producentka Agnieszka Kurzydło zdradza, co przekonało ją do podjęcia pracy nad filmem, a aktorzy opowiadają, dlaczego na planie nie musieli nawet improwizować...
***

Tytuł audycji: Klubie Trójki

Prowadził: Ryszard Jaźwiński

Goście: Barbara Kurzaj i Piotr Żurawski (aktorzy), Agnieszka Kurzydło (producentka), Grzegorz Jaroszuk (reżyser i autor scenariusza)

Data emisji: 19.02.2015

Godzina emisji: 21.07
(sm)

Polecane