Gdzie nie wypada bywać z dziećmi?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Gdzie nie wypada bywać z dziećmi?
Towarzyskie eskapady z dziećmi, to temat, który pojawia się już od jakiegoś czasu. Gdzie można z dzieckiem pójść, a gdzie nie? Fotografia ilustracyjna.Foto: flickr/alancleaver

Towarzyskie eskapady z dziećmi, to temat, który pojawia się już od jakiegoś czasu. Gdzie można z dzieckiem pójść, a gdzie nie?

Posłuchaj

Gdzie nie wypada bywać z dziećmi? (Matka Polka Feministka/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Chodzi o przedszkolaka, który może zakłócać np. odbiór sztuki. Ale także taką sytuację , gdy samo pojawienie się dziecka w miejscach przeznaczonych dla starszych może tych ostatnich zdenerwować.

Mama pięcioletniej Łucji opowiada, że czasem chodzi z rodziną na imprezy, gdzie jest dużo ludzi. Zwykle są to specjalne przedstawienia dla dzieci. Ostatnio uczestniczyła w koncercie zorganizowanym przez ambasadę Szwecji. - To zdarzenie, o którym mowa, jest przedziwne. Ci którzy uważali, że nas tam nie powinno być, nas - czyli rodziców z dziećmi, zauważyli przede wszystkim, że nas było dużo - mówi.

Mama Łucji przyznaje, że wydarzenie nie było przeznaczone dla dzieci, ale czuje, że wylał się na nią duży żal, tych, którym dzieci w przestrzeni publicznej przeszkadzają. Mimo, że starała się, by córka nikomu nie przeszkadzała.

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadziła: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 9.12.2014
Godzina emisji:
16.40

(mp)

Polecane