Woda utleniona na przeziębienie. Lecz się naturalnie!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Woda utleniona na przeziębienie. Lecz się naturalnie!
Woda utleniona, sól fizjologiczna i jod - oto sprawdzone, polecane przez Jerzego Ziębę, metody walki z przeziębieniemFoto: Glow Images/East News

Zamiast leków, do których jesteśmy przyzwyczajeni, a które w dużej mierze powodują skutki uboczne, warto sięgać po bezpieczne i skuteczne sposoby naturalne.

Posłuchaj

Woda utleniona na przeziębienie. Lecz się naturalnie! (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Jerzy Zięba, autor książki "Ukryte terapie", przekonuje, że gdy my albo nasze dzieci jesteśmy przeziębieni, dobrym sposobem leczenia jest zapuszczenie do każdego z uszu po kilka kropli... wody utlenionej. - Typowe przeziębienie, w trakcie którego boli nas gardło, zaczyna się od tego, że w uchu środkowym namnażają się bakterie. Jeśli uchwycimy ten problem odpowiednio wcześnie, to na 90% żadna infekcja się nie rozwinie - mówi specjalista.

Trzeba jednak pamiętać, by zaczynać od zapuszczania po jednej kropli, ponieważ wielu z nas, choć o tym nie wie, ma uszkodzone błony bębenkowe. W takim przypadku kuracja wodą utlenioną może być bolesna.

Jerzy Zięba poleca także używanie roztworu wody utlenionej i soli fizjologicznej do płukania zatok. - Takie leczenie nie ma żadnych skutków ubocznych. Wyleczyłem w ten sposób zatoki osób, które miały je chore od piętnastu lat! - przekonuje rozmówca Grażyny Dobroń.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka

Prowadziła: Grażyna Dobroń

Gość: Jerzy Zięba, autor książki "Ukryte terapie"

Data emisji: 1.12.2014

Godzina emisji: 11.15

(fbi,mp)

Polecane