Seks tantryczny - podróż, w której nie ma nudy

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Seks tantryczny - podróż, w której nie ma nudy
Skąd biorą się stereotypy i różnice płci?Foto: Glow Images/East News

Wielu twierdzi, że człowiek jest sumą doświadczeń. Aby jednak doświadczyć czegoś nowego i wyjątkowego, potrzeba chęci, czasu i otwartości na nieznane. Także w seksie.

Posłuchaj

Seks tantryczny - podróż, w której nie ma nudy (Seks nasz powszedni/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Co to jest tantra? Sonya Alicja Bednarek, założycielka Namiętnej Obecności, stwierdza, że jest to "niebo na ziemi". Dawid Rzepecki z Tantra Love dodaje, że tantra to "rozwój i poszerzanie świadomości".

Gość Joanny Mielewczyk porównuje seks tantryczny do "podróży, w której nie ma nudy". - Wyobraźmy sobie, że odkrywamy jakiś ogród, w którym rosną piękne nowe rośliny, są nowe zapachy i nowe doświadczenia zmysłowe. Wydaje nam się, że odkryliśmy eden. Ale przechodzimy przez ten ogród i nagle okazuje się, że znajdujemy kolejny mur, kolejną bramę i wchodzimy w kolejną przestrzeń. I mówimy "wow, teraz już wiem, co to jest seks tantryczny". (…) Po czym odrywamy, że jest kolejna brama - mówi Rzepecki.

Goście  kolejnej audycji "Seks nasz powszedni" odpowiadają o medytacji i obecności, o czasie poświęconym całkowicie dla drugiej osoby. - My to nazywamy godziną jakości - stwierdza trener tantry.

***

Tytuł audycji: Seks nasz powszedni
Prowadziła: Joanna Mielewczyk
Goście: Sonya Alicja Bednarek (założycielka Namiętnej Obecności, trenerka tantry), Dawid Rzepecki (Tantra Love, trener tantry)
Data emisji: 1.12.2014
Godzina emisji: 0.05

(iwo/fbi)

Polecane