Andrzej Chyra: tonę uszami w radiu

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Andrzej Chyra: tonę uszami w radiu
Andrzej Chyra wystąpi w sobotnim (29.11) Trójkowym słuchowisku "Audiobooki - dobrze opowiedziane historie". Początek transmisji o godz. 21.00. Foto: Wojciech Dorosz/PR

- Nawet jeśli słucham ich, gdy wykonuję jakąś czynność, to przysiadam i słucham do końca. One nie tylko towarzyszą, są raczej najważniejsze - mówi o słuchowiskach i audiobookach Andrzej Chyra.

Posłuchaj

Andrzej Chyra: tonę uszami w radiu (Do południa/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Aktor przyznaje, że jeśli słuchowisko towarzyszy mu podczas jazdy samochodem, to zawsze jest to dla niego duże przeżycie. - Ja po prostu tonę wtedy uszami w radiu i i chciałbym, by droga się nie kończyła. Gdy dostaję propozycje brania udziału w takich słuchowiskach, to jest to dla mnie powrót do medium, w które bardzo wierzę i które jest czymś magicznym - przyznaje w rozmowie z Janem Niebudkiem.

"Audiobooki - dobrze opowiedziane historie", czyli koncert słowa mówionego w Trójce

Andrzej Chyra jest jednym z kilku wybitnych aktorów, których będzie można usłyszeć podczas sobotniego (29.11) słuchowiska "Audiobooki - dobrze opowiedziane historie" odegranego na żywo w Trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej. Początek transmisji o godz. 21.00.

***

Tytuł audycji: Do południa
Autor: Jan Niebudek
Gość: Andrzej Chyra
Data emisji: 27.11.2014
Godzina emisji: 10.15
(fbi, iwo)

Polecane