Power of Trinity: głośna muzyka smakuje lepiej

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Power of Trinity: głośna muzyka smakuje lepiej
"Legorock" - nowa płyta Power of Trinity - inspirowana jest popkulturą, zabawkami i budowaniem życia z "klocków"Foto: mat. promocyjne

- To taka płyta z klocków. Muzycznie, nastrojowo i tematycznie trochę też. Jesteśmy dojrzalsi o różne doświadczenia życiowe, różne rzeczy nas bolą, więc różne kolory mają te nasze klocki - mówi o trzeciej płycie zespołu Power of Trinity wokalista zespołu Kuba Koźba.

Posłuchaj

Kuba Koźba z Power of Trinity o nowej płycie "Lego Rock" (Przed godziną Zero/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Gość audycji "Przed godziną Zero" mówi, że płyta "Legorock" powstała "bez napinki". - Zagraliśmy tak, jak nas życie pokierowało i jesteśmy bardzo zadowoleni - podkreśla Kuba Koźba.

- Byliśmy bardzo otwarci. Postanowiliśmy, że popłyniemy trochę z prądem myśli i sugestii producenta Agima Dżeljilji. To bardzo dobry muzyk, który ma bardzo dobre ucho i dużą wiedzę o brzmieniach - zaznacza gość Trójki.

Wokalista Power of Trinity mówi, że mimo tego, iż na płycie znalazło się kilka spokojniejszych utworów, materiał z "Legorock" dobrze wypada na koncertach. - Trochę się baliśmy, bo jest tu kilka piosenek, która śpiewam niżej, które są nastrojowo wolniejsze, a dynamicznie na koncertach gra nam się to bardzo dobrze - zaznacza Kuba Koźba.

Na płycie zespołu znalazła się adnotacja: "Należy słuchać głośno". - Już przy poprzedniej płycie "Loccomotiv" radziliśmy, że lepiej smakuje głośno. Gramy dynamiczną muzykę i głośno po prostu lepiej się jej słucha - tłumaczy Kuba Koźba.

Audycję prowadził Tomasz Żąda.

(kh/mk)

Polecane