Męskie Granie 2014. Nergal: samotność jest cudowna

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Męskie Granie 2014. Nergal: samotność jest cudowna
Koncert zespołu Behemoth podczas Męskiego Grania 2014 w KrakowieFoto: PAP/Jacek Bednarczyk

- Zdałem sobie sprawę, że bycie samotnym jest tak samo piękne jak bycie z kimś. Ja po prostu lubię swoje towarzystwo - mówił Adam "Nergal" Darski w rozmowie z Anną Gacek i Piotrem Stelmachem w audycji "Myśliwiecka 3/5/7".

Posłuchaj

Nergal: samotność jest cudowna (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

- Zdarzało mi się kiedyś samotnie wyjeżdżać na wakacje na kilka tygodni. Brałem sobie iPoda, dwie książki i jechałem na przykład do Nepalu. Samotność może być pięknym przyjacielem. Ale też bardzo lubię być z ludźmi. W tym, co robię, jest dużo równowagi - podkreślił Nergal.

Na pytanie Piotra Stelmacha, czy czuje się człowiekiem sukcesu, muzyk odpowiedział, że tak. - Przeżyłem, mam 37 lat, wciąż oddycham. To jest spory sukces w dzisiejszych czasach i przy moim trybie życia - śmiał się wokalista grupy Behemoth.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Nergal przyznał, że po chorobie bardzo się zaktywizował, w ciągu ostatnich 4-5 lat zrobił więcej niż przez całe wcześniejsze życie. - Jest we mnie ogromna ciekawość świata, chyba mam to w genach - dodał.

Oobiecał słuchaczom, że zagra na żywo na antenie Trójki. Chciałby to zrobić nie sam, a z autorem płyty, którą uwielbia… Kogo miał na myśli? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Adam "Nergal" Darski był gościem audycji "Myśliwiecka 3/5/7", nadawanej z Ogrodów Muzeum Archelogicznego w Krakowie, gdzie 12 lipca odbyła się seria koncertów w ramach trasy Męskie Granie 2014.

Na audycję "Myśliwiecka 3/5/7" zapraszamy w każdą sobotę od godz. 16.05 do godz. 18.00.

(fbi, mk)

Polecane