Małgorzata Maliborska o sobie, czyli jaka muzyka stoi za informacjami

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Małgorzata Maliborska o sobie, czyli jaka muzyka stoi za informacjami
Małgorzata Maliborska i Tomasz ŻądaFoto: Katarzyna Goleniewska

O swoich ulubionych piosenkach na antenie Trójki mówiła doskonale znana słuchaczom autorka i prezenterka serwisów informacyjnych - Małgorzata Maliborska.

Posłuchaj

Małgorzata Maliborska i muzyka jej życia (Ja tu gram/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

- Z przedstawionego mi zestawu muzycznego i artystycznego wnoszę, że tworzyła go osoba o słabych nerwach, niepijąca, intelektualistka lub intelektualista. Jeśli jest to mężczyzna, powinien mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej - mówił Piotr Stelmach, próbując wytypować gościa audycji "Ja tu gram". - Niezwykły rozstrzał muzyczny. Dużo zamieszania, ucieczek, zmian sytuacji - dodawał Marek Niedźwiecki. Obu panom niestety nie udało się odgadnąć tożsamości gościa Tomasza Żądy.

"Ja tu gram" - sprawdź, czego słuchają ludzie Trójki >>>

Małgorzata Maliborska była zaskoczona, że dziennikarze Trójki nie rozpoznali jej muzycznego gustu. - Wszystkie te utwory to efekt nauczania muzyki przez moich kolegów radiowych: Marka Niedźwieckiego, Wojciecha Manna, Piotra Stelmacha, Pawła Sztompke - mówi prezenterka. Wśród jej ulubionych artystów, których utwory wybrzmiały na antenie Trójki, znaleźli się: Ive Mendes, Maciej Balcar, Gipsy Kings, Simply Red, Grzegorz Turnau, Michael Nyman, Katie Melua, Marek Grechuta, Gaba Kulka i Aga Zaryan.

Co Małgorzata Maliborska ma wspólnego z Kamilem Stochem? >>>

fot.
fot. Katarzyna Goleniewska

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której Małgorzata Maliborska mówiła m.in. o swoich ulubionych górach, Kazimierzu nad Wisłą, pracy w Londynie na przełomie lat 80. i 90. i współpracy z telewizją w roli lektora, a także o śpiewaniu w Trójkowym "Karpiu".

Audycja "Ja tu gram" na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku od godz. 12.05 do 13.00.

(mk, ei)

Polecane