Nowe Męskie Granie. To oni zagrają w Sopocie!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Nowe Męskie Granie. To oni zagrają w Sopocie!
Foto: mat.promocyjne

AKX, Cinemon, Drekoty, Karate Free Stylers, MIKROBI.T, ØRGANEK, Patrick The Pan, Ryba And The Witches, The Freuders, The Shipyard - oto artyści, którzy decyzją internautów wystąpią 28 czerwca w Sopocie w ramach koncertu pod szyldem Nowe Męskie Granie. Poznaliśmy ich w audycji "Myśliwiecka 3/5/7".

Posłuchaj

Nowe Męskie Granie. Znamy zwycięzców! (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

- 18931. Tyle głosów oddano w pierwszym etapie konkursu Nowe Męskie Granie. Znam już dziesięciu wykonawców, którzy wystąpią 28 czerwca w Sopocie. Znam również muzykę pozostałych artystów z konkursowej dwudziestki i będę o niej pamiętał, prowadząc kolejne audycje w Trójce. Wszystkim wykonawcom i głosującym z całego serca dziękuję za już i proszę o jeszcze. Liczba z początku tego postu wystawia wam kapitalne świadectwo - napisał Piotr Stelamach na profilu facebookowym audycji "Myśliwiecka 3/5/7".

Nowe Męskie Granie to projekt realizowany od 2011 roku w ramach Męskiego Grania. Jego ideą jest promowanie utalentowanych muzyków nieznanych szerokiej publiczności, którzy wybierani są przez słuchaczy w głosowaniu internetowym.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Wspomnianych artystów będzie można zobaczyć w sopockim Teatrze na Plaży. Muzyczną fiestę tego dnia zwieńczy koncert grupy Kim Nowak. Trójka będzie obecna w Sopocie już w piątek - Piotr Stelmach i Anna Gacek poprowadzą z letniej stolicy Polski Offensywę", jak również sobotnią "Myśliwiecką 3/5/7".

- Od 29 czerwca znowu państwo głosują, znowu na profilu facebookowym Męskiego Grania, wybierając sześć zespołów, które pojadą w piękną trasę do sześciu dużych miast razem z kolorową muzyczną karawaną. Głosowanie potrwa do 4 lipca - mówi Piotr Stelmach.

Męskie Granie 2014: supersingiel "Elektryczny" >>>

W gronie muzyków i zespołów tworzących tę karawanę są m.in.: mistrzowie mocnego uderzenia - Behemoth, Dezerter oraz Luxtorpeda, wirtuozi jazzu - Tomasz Stańko, Marcin Masecki i Macio Moretti, Jazzombi!e, Pink Freud oraz projekt Trzaska Budzyński Jacaszek. Dodatkowo, swoimi niepowtarzalnymi głosami urzekać będą Artur Rojek, a także jeden z pierwszych wokalistów śpiewających raggamuffin po polsku - Pablopavo. Koncerty Męskiego Grania 2014 odbędą się w Krakowie, Poznaniu, Chorzowie, Warszawie, Wrocławiu i Żywcu. Początek 12 lipca.

(mk)

Polecane