Trójkowa kampania odniosła sukces w najtrudniejszej kategorii

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójkowa kampania odniosła sukces w najtrudniejszej kategorii
Artur Andrus, Dawid Podsiadło i Zbigniew Zamachowski w reklamie TrójkiFoto: Polskie Radio

Kategoria "Kampania", w której Program 3 Polskiego Radia zdobył nagrodę przyznawaną przez Klub Twórców Reklamy, uchodzi za najtrudniejszą. - Kampanię trzeba nie tylko dobrze wymyślić, ale i doskonale zrealizować - podkreśla Dariusz Rzontkowski, dyrektor kreatywny agencji Walk Creative, która przygotowała kampanię "Trójka nie nadaje bzdur. Pokazuje je tylko w reklamie".

Posłuchaj

Trójkowa kampania odniosła sukces w najtrudniejszej kategorii (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

- Nie wystarczy zrobić tylko reklamę prasową, drukowaną, nie wystarczy nakręcić film czy przygotować reklamę dla radia. Trzeba udowodnić, że na wszystkich kanałach komunikacji, których teraz mamy bardzo dużo, bo są to różnego rodzaju wydarzenia, także marketing interaktywny czy niestandardowy, film możemy nadać komunikat do naszego konsumenta. Udowodnienie, że nasz pomysł pracuje na wszystkich kanałach komunikacyjnych, jest bardzo trudne - podkreśla Dariusz Rzontkowski.

Kampania Trójki nagrodzona w Polskim Konkursie Reklamy

Jak dodaje warto zwrócić uwagę na niezwykły montaż Trójkowych spotów, w których występowali Artur Andrus, Dawid Podsiadło i Zbigniew Zamachowski. - Mówiliśmy, że ta kampania została zrobiona za pomocą sznurka i gwoździa. Czyli, że można zrobić interesującą reklamę, która nie wymaga wielkich nakładów finansowych czy zdjęć za granicą - podkreślał rozmówca Michała Nogasia .

W tym roku po raz pierwszy nagroda przyznawana przez Klub Twórców Reklamy przybrała formę miecza. - Każdy miecz musi mieć imię. Jego pierwsze imię to Miecz KTR-u. Bardzo bym chciał prosić pana Wojciecha Manna o uroczyste nadanie mu drugiego imienia - mówił w porannej audycji "Zapraszamy do Trójki" Dariusz Rzontkowski.

- Może Trójniak? - zaproponował prowadzący audycję Wojciech Mann.

Zobacz wszystkie spoty kampanii >>>

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

Porannego pasma "Zapraszamy do Trójki" można słuchać od poniedziałku do soboty między 6.00 a 9.00 .

(gs/asz)

Polecane