Frank McComb i Ania Szarmach w Trójce. Zobacz wideo!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Frank McComb i Ania Szarmach w Trójce. Zobacz wideo!
Ania Szarmach i Frank McCombFoto: Jacek Konecki

Frank McComb ponownie odwiedza Polskę, na scenie towarzyszy mu po raz kolejny Ania Szarmach. Uwieńczeniem ich wspólnej klubowej trasy koncertowej był koncert w Trójce. Zapraszamy do słuchania i oglądania.

Transmisja ze studia im. Agnieszki Osieckiej odbyła się w niedzielę, 11 maja po godz. 20:05

Słuchaj Trójki w internecie >>>

Ten wyjątkowy wieczór muzyczny składał się z dwóch części koncertowych. Frank McComb oraz Ania Szarmach na wspólnej scenie wykonali najpiękniejsze kompozycje ze swoich repertuarów. Ich wzajemna fascynacja wszelakimi odcieniami muzyki soul, r’n’b oraz jazzu była gwarancją niespotykanego muzycznego show.

Frank McComb – amerykański soulowo-jazzowy wokalista, klawiszowiec i kompozytor. Za sprawą barwy głosu porównywany do Donny’ego Hathaway’a i Steviego Wondera. Współpracował z wieloma renomowanymi artystami, w tym z Prince’em, Chaką Khan, Teddym Pendergrassem, Geraldem Levertem i Teeną Marie. Jako wokalista i pianista współpracował i koncertował z czołówką światowych muzyków takich jak Stevie Wonder, George Duke , George Benson, Brandford Marsalis, Marcus Miller i wielu innych.

Słuchaj koncertów w  Trójce i na moje.polskieradio.pl >>>

Ania Szarmach – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Gościnnie zapraszana do wielu muzycznych projektów. Jej głos można usłyszeć na kilkudziesięciu płytach. Współpracowała m.in. z takimi artystami jak Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Ewa Bem, Polucjanci, Sistars czy Kayah. Wydała trzy solowe albumy. Doceniona przez publiczność i krytyków. Nominowana m.in. do Fryderyków.

Podczas tego wieczoru muzycznego Frankowi McCombowi i Ani Szarmach towarzyszyli znakomici muzycy.

/

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(mat.prasowe, gs)

Polecane