Johnny Cash: pracuję, bo kocham to, co robię

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Johnny Cash: pracuję, bo kocham to, co robię
Fragment okładki albumu Johnny'ego Casha "Out Among The Stars"Foto: mat.prasowe/Sony Music

- Jeśli moja sesja nagraniowa ma trwać trzy godziny, to staram się pracować od czterech do pięciu. Będę pracował tak długo, jak będę w stanie - zapowiadał Johnny Cash.

Posłuchaj

Johnny Cash: pracuję, bo kocham swoja pracę (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Nagrana przez Johnny'ego Casha wersja piosenki "Personal Jesus" - kompozycji Martina Gore'a z Depeche Mode została przearanżowana przez John Frusciante z Red Hot Chili Peppers, który gra tu również na gitarze.

W marcu tego roku na rynku ukazała się pod patronatem Trójki płyta zatytułowana "Out Among The Stars" , na której znalazł się tuzin niedawno odkrytych, nigdzie niepublikowanych nagrań Johnny'ego Casha . Krążek zadebiutował na 13. miejscu listy sprzedaży albumów w Polsce (OLIS).

Johnny Cash to kolejny bohater wyjątkowego cyklu muzycznego Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki" . Do tej pory dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich gwiazd jak Led Zeppelin , Pink Floyd , The Doors , Sting , Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi Hendrix , R.E.M. , Elvis Presley, Prince, Michael Jackson , Nirvana , Foo Fighters , Frank Zappa, Kate Bush , Pearl Jam czy Bruce Springsteen .

Na muzyczny cykl Piotra Metza zapraszamy od poniedziałku do czwartku o godz. 7.40.

(gs/mp/mat. prasowe)

Polecane