Agnieszka Skrzypczak 2013

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Agnieszka Skrzypczak 2013
Agnieszka Skrzypczak zadebiutowała w reżyserowanym przez Nikołaja Koladę monodramie "Marzenie Nataszy" w Teatrze Jaracza w Łodzi.Foto: Greg Noo-Wak /Teatr Jaracza w Łodzi

- I to, co robię na scenie jako aktorka, i to, co robię jako piosenkarka, jest moją pasją - mówi laureatka Talentów Trójki w kategorii Teatr.

Bezpośrednio po studiach Agnieszka Skrzypczak zadebiutowała w reżyserowanym przez Nikołaja Koladę monodramie "Marzenie Nataszy" w Teatrze Jaracza w Łodzi. - Jestem szczęśliwa z pracy, jaką podjął ze mną. Stawiał od początku na spotkanie z widzem - opowiada Agnieszka Skrzypczak. Aktorka przyznaje, że chce się uczyć, chłonie to, co do niej mówią, i na razie stawia na intuicję oraz warsztat, czekając na kolejne spotkania ze znakomitymi reżyserami.

- Myślę, że minie paręnaście lat, zanim będę w stanie wybierać to, co dla mnie najlepsze, co będzie kształtowało mnie dalej. Na razie dzieje się to pewnie podświadomie - wyjaśnia gość "Magazynu Bardzo Kulturalnego".

Tu znajdziesz więcej informacji o Talentach Trójki >>>

Konkurs Talenty Trójki, organizowany przez Trójkę, stanowi realną pomoc dla debiutantów na początku ich drogi artystycznej. Biorą w nim udział młodzi, najbardziej obiecujący twórcy: studenci oraz absolwenci uczelni artystycznych do 30. roku życia. Kandydatów zgłaszają uczelnie artystyczne, instytucje kultury i fundacje. Nagrody (w wysokości 10 000 zł) przyznawane są w trzech kategoriach: Teatr, Film i Sztuki wizualne.

Polecane