Paweł Huelle i Włodek Pawlik w "Klubie Trójki"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Paweł Huelle i Włodek Pawlik w "Klubie Trójki"
Paweł HuelleFoto: mat.promocyjne

Program 3 Polskiego Radia, patron medialny najnowszej powieści Pawła Huelle "Śpiewaj ogrody”, zaprasza do wysłuchania wyjątkowego "Klubu Trójki”, będącego zapisem rozmowy z autorem. Podczas spotkania zagra laureat nagrody Grammy 2014 - Włodek Pawlik.

'' Nagranie spotkania z Pawłem Huelle, z udziałem publiczności, odbędzie 12 lutego o godzinie 19.00 w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, w siedzibie Trójki.
Spotkanie uświetni muzycznie Włodek Pawlik, pianista i kompozytor, pierwszy w historii polski jazzman, który zdobył nagrodę Grammy. Krótkiej rozmowy z muzykiem będzie można również posłuchać u Agnieszki Szydłowskiej w audycji "Program Alternatywny” , 12 lutego między godziną 19.00 a 21.00.

Paweł Huelle -"Śpiewaj ogrody". Powieść czytają autor i Jan Englert >>>
Audycji, stanowiącej zapis spotkania z pisarzem, będzie można wysłuchać 12 marca o godzinie 21.00. Rozmowę z Pawłem Huelle o jego najnowszej książce poprowadzi Barbara Marcinik. Powieść "Śpiewaj ogrody”, której Trójka jest patronem medialnym, to piękna, misternie skonstruowana historia o nieistniejącym już wielokulturowym świecie, w którym przenikały się różne tradycje i nacje.

Polecane