"Rosół" i "Powieki ulic" na wielki finał kampanii Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Rosół" i "Powieki ulic"  na wielki finał kampanii Trójki
Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Dawid Podsiadło i palma, czyli spot "Rosół" Foto: PR

Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski i Dawid Podsiadło darli już razem pierze, grali na suwakach, palili zimne ognie, naśladowali dźwięki ptaków, a nawet próbowali wykonać układ choreograficzny. Zapraszamy do obejrzenia kolejnych spotów Trójki i serwujemy Państwu... "Rosół" oraz "Powieki ulic".

Posłuchaj

Zbigniew Zamachowski wspomina jak powstawał "Rosół" (Do południa/ Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+


- Spot z palmą i ze śpiewem był najtrudniejszy ze wszystkich. No bo jak tu śpiewać obok Dawida Podsiadło i jak wyglądać obok Artura Andrusa? Trudno było sprostać temu zadaniu. Widzowie ocenią, czy w ogóle mnie tam widać i czy to moje właściwe miejsce – wspominał w audycji "Do południa" Zbigniew Zamachowski.

Oto najnowszy spot Trójki: "Rosół"

Gdyby komuś jeszcze niespodzianek było mało, prezentujemy także spot "Powieki ulic”.

Zaskakująca - w gombrowiczowskim, czyli najlepszym stylu - wyjątkowa, wpisująca się w klimat stacji. Tak znawcy rynku pisali o kampanii, w której pojawili się: Artur Andrus, Dawid Podsiadło i Zbigniew Zamachowski. W roku 2013 zaprezentowaliśmy w telewizji oraz internecie cztery reklamy. 7 stycznia 2014 ujawniliśmy dwa kolejne filmy ("Dudek" i "Zielony domek").

ZOBACZ POPRZEDNIE REKLAMY TRÓJKI:

 

Kampania, przygotowana przez Walk Creative, obejmowała telewizję: 15-sekundowe spoty można było oglądać na antenach TVP 1, TVP 2, TVN, w wybranych kanałach tematycznych TVP, TVN, Polsatu, Discovery oraz z pakietu AT Media. Kampanię telewizyjną wspierała emisja spotów na portalu Interia. Filmiki można cały czas oglądać na stronie internetowej Trójki www.trojka.polskieradio.pl oraz na profilach Programu 3 w portalach społecznościowych. Za zakup i planowanie mediów odpowiada Agencja Promocji Polskiego Radia.

"Do południa" na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku od godz. 9.00 do 12.00. Zaprasza Michał Nogaś.

(ei)

Polecane