Wielki finał spotów Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wielki finał spotów Trójki
Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Dawid Podsiadło i... kwiat - oto główni bohaterowie kolejnego spotu Trójki Foto: PR

Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski i Dawid Podsiadło darli już razem pierze, grali na suwakach, śpiewali, palili zimne ognie, naśladowali dźwięki ptaków, a nawet próbowali wykonać układ choreograficzny... Czas na wielki finał kampanii Trójki i na przedstawienie ostatniego spotu.

Zaskakująca - w gombrowiczowskim, czyli najlepszym stylu - wyjątkowa, wpisująca się w klimat stacji. Tak obserwatorzy i znawcy rynku pisali o kampanii w której pojawili się: Artur Andrus, Dawid Podsiadło i Zbigniew Zamachowski. W roku 2013 zaprezentowaliśmy w telewizji oraz internecie cztery reklamy. 7 stycznia 2014 pokazaliśmy dwie kolejne ("Dudek" i "Zielony domek").

We wtorkowej audycji "Do południa" (14 stycznia od godz. 9.00 do 13.00) Michał Nogaś ujawni, o czym jest i jak powstawał kolejny - ostatni już w serii spot Trójki. Będzie także dodatkowa niespodzianka...

Zapraszamy do słuchania audycji i do oglądania spotów na naszej stronie internetowej.

ZOBACZ POPRZEDNIE REKLAMY TRÓJKI:

 

Kampania, przygotowana przez Walk Creative, obejmuje telewizję: 15-sekundowe spoty można oglądać na antenach TVP 1 , TVP 2 , TVN , w wybranych kanałach tematycznych TVP, TVN, Polsatu, Discovery oraz z pakietu AT Media. Kampanię telewizyjną wspiera emisja spotów na portalu Interia. Filmiki można także obejrzeć na stronie internetowej Trójki www.trojka.polskieradio.pl oraz na profilach Programu 3 w portalach społecznościowych. Za zakup i planowanie mediów odpowiada Agencja Promocji Polskiego Radia.

"Do południa" na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku od godz. 9.00 do 12.00. Zaprasza Michał Nogaś.

(ei)

Polecane