Andrus, Zamachowski i Podsiadło nie wytrzymali!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Andrus, Zamachowski i Podsiadło nie wytrzymali!
Artur Andrus, Dawid Podsiadło i Zbigniew Zamachowski w reklamie TrójkiFoto: Polskie Radio

Tego już było za wiele dla Artura Andrusa, Zbigniewa Zamachowskiego i Dawida Podsiadło. Artyści biorący udział w nieprzewidywalnej kampanii Trójki na planie kolejnej reklamy nie byli w stanie powstrzymać śmiechu...

Posłuchaj

Kulisy powstawania reklamy "Dudek" (Do południa/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+


- Jeszcze raz - powtarzał wciąż Artur Andrus podczas prób nakręcenia "Dudka", kolejnej reklamy Trójki.

- Zaskakująca, w gombrowiczowskim czyli najlepszym stylu, wyjątkowa, wpisująca się w klimat stacji - tak obserwatorzy i znawcy rynku pisali o kampanii w której pojawili się Artur Andrus, Dawid Podsiadło i Zbigniew Zamachowski. W roku 2013 pojawiły się w telewizji i w internecie 4 reklamy. Czas na kolejne - mówił Michał Nogaś , zapraszając do zobaczenia kolejnych spotów.

- Wydaje mi się, że w tekście można odnaleźć wiele życiowych rozterek, z którymi każdy może się utożsamić. W spocie szukamy zielonego domu, którego nie widać. W życiu często zastanawiamy się nad źródłem problemu i nie możemy go znaleźć, bo… - opowiadał w "Do południa" Dawid Podsiadło .

Wszystkie filmiki łączy to, że zwracają uwagę absurdalnym, purnonsensowym poczuciem humoru, a ich bezcenną wartością jest zaskakująca improwizacja bohaterów. W 2013 roku zaprezentowaliśmy  cztery filmy z kampanii: "Suwak", "Pierze", "Koncentrat" i "Huta" .

ZOBACZ POPRZEDNIE REKLAMY TRÓJKI:

Kampania, przygotowana przez Walk Creative, obejmuje telewizję: 15-sekundowe spoty można oglądać na antenach TVP 1 , TVP 2 , TVN , w wybranych kanałach tematycznych TVP, TVN, Polsatu, Discovery oraz z pakietu AT Media. Kampanię telewizyjną wspiera emisja spotów na portalu Interia. Filmiki można także obejrzeć na stronie internetowej Trójki www.trojka.polskieradio.pl oraz na profilach Programu 3 w portalach społecznościowych. Za zakup i planowanie mediów odpowiada Agencja Promocji Polskiego Radia.

"Do południa" na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku od godz. 9.00 do 12.00. Program przygotował i prowadził Michał Nogaś.

(gs)

Absurdalny humor to dla mnie jedna z najbardziej wartościowych form rozrywki. Były oczywiście momenty improwizacji – atmosfera bardzo sprzyjała rozluźnieniu. Mam nadzieję, że publiczność zareaguje pozytywnie na te spoty – osobiście jestem ogromnym ich fanem i nie mogę się doczekać końcowego efektu. No i mam nadzieję, że odbiorcy potraktują te spoty równie poważnie, jak każdy z nas, uczestniczących w ich tworzeniu!”

Polecane