Chcesz zabłysnąć w sylwestra? Pamiętaj, że....

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Chcesz zabłysnąć w sylwestra? Pamiętaj, że....
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Glow Images/East News

- Hitem tegorocznego sylwestra są czarne sukienki, które łączymy z dużą ilością cekinów. Jeżeli chcemy uciec od czerni polecam akcenty w kolorach fuksji i czerwieni, które ożywią stylizację. Mocno stawiamy na akcesoria mieniące się srebrem lub złotem. We fryzurach dominuje prostota - radzi Ewa Jarzewska, rzeczniczka jednej z dużych sieci odzieżowych.

Posłuchaj

Chcesz zabłysnąć w Sylwestra? Pamiętaj, że.... (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

- W sylwestra dominować będzie disco fever, czyli wszystko co wiąże się z przebojami m.in. Boney M i  ABBY, nie tylko jeśli chodzi o muzykę, ale także o stroje. Najpopularniejsze w tym roku będą kreacje połyskliwe, obcisłe. Warto pamiętać o błyszczących dodatkach, brokat na twarzy obowiązkowy - przypomina Magdalena Król, organizatorka imprez.

Krzysztof Dziuba, wodzirej prognozuje, że muzycznie największą popularnością w ostatnią dzień w roku będzie się cieszyła piosenka "Bałkanica" zespołu Piersi. - Żaden z utworów, które pojawiły się w tym roku nie miały tak mocnego wejścia - mówi.

Innego zdania jest muzyczny dziennikarz Trójki, Tomasz Żąda. - Nikt  nie wie, co będzie hitem sylwestrowej nocy, ale na pewno będą to piosenki inne niż te, których słuchamy na co dzień w Trójce.  Muzyka do tańca jest specyficzna, nie znaczy, że musi być zła, jest po prostu inna - mówi. W jego ocenie największą popularnością będą się cieszyły utwory szwedzkiego DJ skrywającego się pod pseudonimem Avicii, a także piosenka "Blurred Lines" Robina Thicke'a. - To jeden z największych przebojów tego lata, popularny także w Trójce - przypomina.

Zapraszamy do wysłuchania całego materiału, który przygotowała Izabela Woźniak.

Porannego pasma "Zapraszamy do Trójki" można słuchać od poniedziałku do soboty między 6.00 a 9.00.

(gs)

Polecane