Łukasz Jemioł: moda, to wyrażanie siebie na co dzień

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Łukasz Jemioł: moda, to wyrażanie siebie na co dzień
Pokaz kolekcji jesień-zima 2013/14 Łukasza Jemioła. Na zdjęciu modelki i projektant mody Łukasz Jemioł.Foto: PAP/archiwum/Stach Leszczyński

Gościem audycji "Powiększenie” był m.in. projektant Łukasz Jemioł, który stworzył świetnie przyjętą linię ubrań Basic.

Posłuchaj

Projektant Łukasz Jemioł o linii ubrań Basic (Powiększenie/ Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

- Zestaw Basic jest trudny, bo trzeba stworzyć linię, która coś mówi o projektancie, ale jednocześnie jest wygodna na co dzień. Mnie też zależało na tym, żeby linie tę nosiły osoby, które po prostu interesują się modą i mogą sobie pozwolić na fajny T-shirt czy bluzę. Bo moda to wyrażanie sobie na co dzień, nie tylko na czerwonym dywanie. Dlatego powstała ta linia – mówił w Trójce Łukasz Jemioł.

 

Projektant przyznał jednocześnie, że bardzo dużo frajdy sprawia mu spotykanie ludzi noszących ubrania jego projektu. - Naprawdę oczy mi się śmieją, kiedy o godzinie 10 rano na ulicy w Warszawie widzę kobietę w płaszczu ode mnie - dodał.

Drugim gościem audycji "Powiększenie” był Mariusz Mac, właściciel świętującej pierwsze urodziny marki Aloha From Deer. – Pierwszym naszym produktem była bluza z galaktyką. To było w kwietniu ubiegłego roku i od tego momentu cały czas poszerzamy ofertę. Skupiamy się na prostych rzeczach, jak bluzy, kurtki, czapki. Przy czym, ze względu na wzory, przeznaczone są one raczej dla ludzi odważnych – mówił w Trójce Mariusz Mac.

Zapraszamy do wysłuchania rozmów. Audycję przygotowała i prowadziła Anna Gacek.  

"Powiększenia" można słuchać w niedzielę po 11.05. Zapraszamy!

Polecane