"Z głową w górach" w Zieleńcu [SPRAWDŹ]

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Z głową w górach" w Zieleńcu [SPRAWDŹ]
Zapraszamy na spotkanie z dziennikarzami Polskiego Radia w Zieleńcu. Foto: Polskie Radio

Radiowa Trójka gości w Zieleńcu. Dziennikarze Programu 3 Polskiego Radia spotkają się ze Słuchaczami, by wspólnie spędzić ferie zimowe. Zapraszamy na plenerowe audycje, ciekawe rozmowy oraz dobrą zabawę!

Audycji specjalnych z Zieleńca posłuchasz >>> TUTAJ <<<


W ten weekend dziennikarze radiowej Trójki odwiedzają kolejną górską miejscowość - tym razem jest to Zieleniec, część Dusznik-Zdroju.

W sobotę (28 stycznia) Słuchacze będą mogli się spotkać z Piotrem Firanem podczas audycji "Login: Aktywni" o godz. 15.00. Ekipa radiowej Trójki będzie na bieżąco prowadziła relacje w serwisach i mediach społecznościowych stacji.


Wizytę w Zieleńcu rozpoczęliśmy w piątek, 27 stycznia. Od godz. 10.05 Piotr Firan zapraszał na plenerową audycję "Zapraszamy na weekend". Dowiedzieliśmy się z niej m.in., co robił w Dusznikach-Zdroju Fryderyk Chopin, dlaczego tamtejsze torfowisko uchodzi za wyjątkowe, do czego służył młyn papierniczy i jak fachowo przyrządzić pulardę. Będzie też nauka jazdy na nartach i snowboardzie oraz rozmowa o właściwościach lokalnych wód zdrojowych. 


    >>>> "Zapraszamy na weekend" z Zieleńca [POSŁUCHAJ] <<<<


W godz. od 19.00 do 22.00 Tomasz Miara poprowadził "górskie" wydanie "Listy przebojów Trójki". 


Podczas Ferii z Polskim Radiem dziennikarze odwiedzają popularne miejscowości górskie i realizują plenerowe audycje, aby móc być bliżej swoich słuchaczy. Przedsięwzięcie to ma celu propagowanie aktywnego wypoczynku, bezpieczeństwa na stokach oraz zaprezentowanie walorów turystycznych, krajoznawczych i kulturowych odwiedzanych miejsc. Kolejnymi przystankami na trasie będą: Krynica-Zdrój (3-4 lutego), Szczyrk (10-11 lutego), Czarna Góra (17-18 lutego) oraz Ustrzyki Dolne (24-25 lutego).

gs/zch


Polecane