Ewa Bilan-Stoch gościem specjalnego wydania audycji "Login: aktywni" [POSŁUCHAJ]

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail

Ewa Bilan-Stoch, gość specjalnego wydania audycji "Login: aktywni", nie wyobraża sobie, aby nie rozmawiać o pracy ze swym mężem, Kamilem Stochem. Nic dziwnego, skoro jednym z jej zawodowych wyzwań jest prowadzenie galerii z trofeami polskiego mistrza skoków narciarskich.

Ewa Bilan-Stoch jest nie tylko żoną jednego z najbardziej utytułowanych skoczków narciarskich w historii, ale także aktywną bizneswoman. Prowadzi agencję marketingu sportowego, reprezentującą męża oraz innego znakomitego skoczka Dawida Kubackiego. Ma też sklep z odzieżą, w którym sprzedaje m.in. zaprojektowane przez siebie czapki, a także opiekuje się galerią Kamiland, która w niekonwencjonalny sposób prezentuje karierę Kamila Stocha.

– Każdy może przeżyć jego historię od początku, od kiedy ona się zaczęła, kiedy był dzieckiem. Ta historia opowiedziana jest w siedmiu różnych pomieszczeniach, z których każde ma odmiennych charakter – opowiadała rozmówczyni Piotra Firana.

Ze względu na charakter swoich zajęć Ewa Bilan-Stoch nie wyobraża sobie oddzielenia pracy od życia osobistego. – Czasem się dziwię, gdy słyszę, że jakieś pary nie rozmawiają o pracy. U nas byłoby to niemożliwe, bo lubimy swoją pracę, lubimy o tym rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami.

Warto dodać, że – oprócz wymienionych wcześniej profesji – żona naszego mistrza prowadzi także klub sportowy, który szkoli skoczków narciarskich.


Posłuchaj

51:22
·Rozmowa z Ewą Bilan-Stoch, żoną Kamila Stocha (Login: aktywni/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Posłuchaj

49:44
Rozmowa z Ewą Bilan-Stoch, żoną Kamila Stocha cz.2 (Login: aktywni/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

W programie specjalnego wydania audycji także m.in.:

  • rozmowa z Martinem Kochem, austriackim mistrzem olimpijskim w skokach narciarskich;
  • rozmowa z Moniką Strojny, przewodnikiem tatrzańskim i sędzią międzynarodowym narciarstwa wysokogórskiego, o bezpieczeństwie w górach;
  • aktywny trening narciarstwa biegowego z instruktorką Martą Naglik.

***

Tytuł audycji: Login: aktywni
Prowadzi: Piotr Firan
Data emisji: 14.01.2023
Godziny emisji: 15.07, 16.08

kc/zch/kor

Polecane