W mieszkaniu na warszawskim Mokotowie wybuchła hulajnoga. Eksplozja była tak silna, że wyrwała drzwi i okna

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
W mieszkaniu na warszawskim Mokotowie wybuchła hulajnoga. Eksplozja była tak silna, że wyrwała drzwi i okna
W mieszkaniu na Mokotowie wybuchła hulajnogaFoto: PAP/Rafał Guz

W mieszkaniu na Mokotowie wybuchła elektryczna hulajnoga. Eksplozja wyrwała drzwi i okna, a nawet kawałek ściany. Jak poinformował podkom. Robert Koniuszy, policjanci ustalają okoliczności, w których doszło do wybuchu. Wiadomo, że w mieszkaniu przebywała jedna osoba. Poszkodowany trafił do szpitala z objawami podtrucia gazami, które powstały w wyniku eksplozji.

- Policjanci ustalają okoliczności, w których doszło do wybuchu elektrycznej hulajnogi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że urządzenie stojące w jednym w mieszkań na warszawskim Mokotowie wybuchło w czasie, kiedy mężczyzna szykował się do wyjścia z mieszkania. Poważnie została naruszona konstrukcja drzwi wejściowych - przekazał rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa II podkom. Robert Koniuszy. Zaznaczył, że hulajnoga "została zabezpieczone do dalszej ekspertyzy".

Eksplozja na Mokotowie

Wcześniej informowano o wybuchu w mieszkaniu na Mokotowie. Strażacy otrzymali informację o eksplozji przy ul. Konduktorskiej na Mokotowie ok. godz. 9. W mieszkaniu przebywała jedna osoba. Poszkodowany trafił do szpitala z objawami podtrucia gazami, które powstały w wyniku eksplozji.

St. asp. Piotr Rżysko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie przekazał, że osoba, która zgłaszała na telefon ratunkowy zdarzenie informowała, że w mieszkaniu była elektryczna hulajnoga.

Najczęściej czytane

PAP/es

Polecane