Cheap Tobacco z nową płytą na koncercie w Trójce [ZOBACZ WIDEO]

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Cheap Tobacco z nową płytą na koncercie w Trójce [ZOBACZ WIDEO]
Cheap Tobacco podczas koncertu w studiu im. Agnieszki OsieckiejFoto: Wojciech Kusiński

"Zobaczmy siebie" – to tytuł nowej płyty zespołu Cheap Tobacco, która ukazuje się w ten piątek. W niedzielę grupę można było zobaczyć i usłyszeć na żywo na koncercie w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Cheap Tobacco od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów artystycznych. Muzycy kwartetu konsekwentnie wyrażają swoją muzyką i tekstami to, co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Dla jednych to alternatywa, dla innych dobry współczesny pop oparty na starej szkole rockowo-bluesowej.

Choć zespół jest obecny na scenie muzyki od ponad dziesięciu lat, album "Zobaczmy siebie" to w pewnym sensie "nowe" Cheap Tobacco. Członkowie grupy w bardziej dojrzały sposób patrzą dziś na otaczający ich świat, który – jak sami mówią – "kolorują i retuszują swoim rockowym przekazem i wyrazistością nowych numerów". Płyta, nagrana i wyprodukowana w renomowanym studiu BLACK KISS RECORDS Arka Kopery, ukazuje się 23 września nakładem Agencji Muzycznej Polskiej Radia. Promują ją utwory "Zobaczmy siebie", "Tańcz, tańcz" oraz "Miasto".

Podczas niedzielnego koncertu zespołu Cheap Tobacco na scenie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy Natalię Kwiatkowską, obdarzoną oryginalną barwą głosu wokalistkę i autorkę tekstów. Towarzyszyli jej: gitarzysta Robert Kapkowski, basista Michał Bigulak i perkusista Bartosz Kołodziejski.

Czytaj także:


Polecane