Azyl P. i Przyjaciele w Trójce [POSŁUCHAJ]

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Azyl P. i Przyjaciele w Trójce [POSŁUCHAJ]
Azyl P. i Przyjaciele w radiowej TrójceFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Trójka przypominała wyjątkowy, jubileuszowy występ grupy Azyl P. z okazji 35-lecia powstania zespołu. Podczas koncertu, który odbył się w czerwcu 2017 roku, usłyszeliśmy znany repertuar w odświeżonej wersji oraz kilka nowych propozycji. Na scenie pojawiło się także kilku gości specjalnych. Zachęcamy do wysłuchania retransmisji. 

Azyl P. to niewątpliwie legenda polskiej muzyki rockowej. Zaczynali w latach 80. jako laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Talentów. Na swoim koncie mają takie przeboje jak "Mała Maggie", "Chyba umieram", "Och, Lila" czy "Kara śmierci". Jednak po kilku latach działalności słuch o nich zaginął...

W kwietniu 2017 roku w studiu S4 zrealizowali nagranie piosenki "Co ja wiem", która od razu zagościła na listach przebojów rozgłośni radiowych.

Podczas koncertu Azyl P. i Przyjaciele zespół zaprezentował swój stary repertuar w odświeżonej wersji, pojawiło się też kilka nowych propozycji, m.in. "Co ja wiem". 

Udział w tym wydarzeniu wzięli goście specjalni: Marek Piekarczyk, Krzysztof Jaryczewski, Titus z zespołu Acid Drinkers, Ania Brachaczek, Maciej Silski i Juan Carlos Cano

Agencja Muzyczna Polskiego Radia jesienią 2017 roku wydała płytę z zapisem tego koncertu.


Posłuchaj

53:28
Rockowy wieczór w Trójce. Azyl P. i Przyjaciele na scenie studia im. Agnieszki Osieckiej (Koncert/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

(mat. promocyjne)

Polecane