Nowy album zespołu Cheap Tobacco już 23 września!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Nowy album zespołu Cheap Tobacco już 23 września!
"Zobaczmy siebie" – to tytuł nowej płyty Cheap TobaccoFoto: mat. promocyjne

Cheap Tobacco to zespół obecny na polskiej i zagranicznej scenie muzyki rockowej od ponad dziesięciu lat. Już 23 września ukaże się ich nowy album, zatytułowany "Zobaczmy siebie". Płytę zapowiedziały już single: "Zobaczmy siebie" i "Tańcz, tańcz" oraz wydana w czerwcu przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia piosenka "Miasto".

To w pewnym sensie "nowe" Cheap Tobacco, choć cały czas w tym samym składzie: obdarzona oryginalną barwą głosu wokalistka i autorka tekstów Natalia Kwiatkowska oraz tworzący wspólnie z nią utwory instrumentaliści: Robert Kapkowski (gitara), Michał Bigulak (bas) i Bartosz Kołodziejski (perkusja). 

"Nowe", bo zmienił się na bardziej dojrzały sposób, w jaki cała czwórka zaczęła patrzeć na otaczający świat. Świat, który – jak sami mówią – kolorują i retuszują swoim rockowym przekazem i wyrazistością nowych numerów.

Płyta "Zobaczmy siebie" powstawała długo, bez pośpiechu, w spontaniczny sposób. Cheap Tobacco od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów artystycznych, konsekwentnie wyrażając swoją muzyką i tekstami to, co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Dla jednych to alternatywa, dla drugich dobry współczesny pop oparty na starej szkole rockowo-bluesowej, z której czerpią pełnymi garściami.

Czytaj także:

Już 25 września zapraszamy na premierowy koncert zespołu w radiowej Trójce!

Polecane