Lanberry: "Mam osobistą krucjatę"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Lanberry: "Mam osobistą krucjatę"
LanberryFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Lanberry (Małgorzata Uściłowska) wydała niedawno single zatytułowane "List" i "Niedziela". Jak zapowiada, pod koniec listopada ukaże się jej najnowsza, czwarta w dorobku płyta. 

  • Lanberry (Małgorzata Uściłowska) wydała niedawno single zatytułowane "List" i "Niedziela".
  • Wokalistka zaistniała na rynku nagrywając covery piosenek znanych artystów i umieszczając je na YouTube. 
  • Kilka lat temu Lanberry wzięła udział w telewizyjnym show "The Voice of Poland", jesienią 2022 roku debiutuje w nim jako jurorka.

Lanberry zaistniała na rynku nagrywając covery piosenek znanych artystów i umieszczając je na YouTube. - To była wyjątkowa sytuacja, ponieważ miałam już wtedy swój autorski materiał, ale jako że nie pisałam go sama, nie mogłam go nigdzie uploadować - wyznaje Lanberry. - Bardzo chciałam jednak dzielić się swoim głosem i interpretacjami, zdecydowałam się więc na covery - dodaje wokalistka. A dzisiaj? - Mam osobistą krucjatę, żeby wyjść z szuflad i mieć otwartą głowę, zwłaszcza jeżeli chodzi o muzykę. Mam w sobie dużo eklektyzmu, lubię czerpać z różnych dekad, łączyć je - opowiada o swojej misji.  

Na fotelu jurorskim "The Voice of Poland"

W międzyczasie artystka doskonaliła swój warsztat songwriterski i pisanie tekstów, jak sama zaznacza. - Covery były moją odskocznią i sposobem na pozyskanie nowych odbiorców - wyjaśnia. Potem zadecydowała, by wziąć udział w telewizyjnym show "The Voice of Poland", w którym jesienią 2022 roku debiutuje jako jurorka. Jakich dobrych rad udzieliłaby uczestnikom? Jak podkreśla, najważniejsza jest miłość do muzyki. - Radość, entuzjazm i euforię na scenie, kiedy się występuje, trzeba pielęgnować jak każdą relację w życiu - podkreśla.

[Lanberry - Niedziela (Official Video); źródło: YouTube, kanał: Lanberry]

Nowe piosenki: "List" i "Niedziela"

Lanberry, jak sama wyznała, bardzo chętnie i często pisze o relacjach - również tych trudnych. Właśnie o nich opowiada piosenka "Niedziela". - Tutaj też jest o relacji, o pewnych schematach (…). Chodzi o to, że czasami "nie ma już czego zbierać", jak śpiewam, i czasami trzeba odpuścić, zostawić i iść naprzód, co nie znaczy, że nie warto też pracować nad relacją - wyjaśnia Lanberry. 

Posłuchaj

19:31
Lanberry o nowych piosenkach "List" i "Niedziela", czwartej płycie i początkach swojej kariery (Muzyczna Jedynka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

[Lanberry - List (Official Lyric Video); źródło: YouTube, kanał: Lanberry]

Najczęściej czytane

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will 

Gość: Lanberry (wokalistka)

Data emisji: 1.09.2022 r. 

Godzina emisji: 14.23


djr   


 

  


Polecane