Gadżety á la James Bond

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Gadżety á la James Bond

Kiedy już pojedziemy na narty wielu z nas lubi na stoku błysnąć. Oto najnowsze narciarskie osiągnięcia technologiczne.

Gogle z Google’m

A dokładniej z systemem operacyjnym Android rozwijanym przez Google. Okulary wyświetlają narciarzowi, niczym Terminatorowi, rozmaite parametry, np. temperaturę, długość trasy, prędkość zjazdu. wyposażone są również z moduł GPS.

Gogle 

Reklama gogli z  systemem operacyjnym Android

 

 

Kurtka zintegrowana z iPodem

Nazywa się Hero 3 ICU iPod Jacket. Ubiór ma kieszonkę na iPoda ze specjalnym kabelkiem do podłączenia urządzenia. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu umieszczonego na lewym rękawie, a w kapturze są głośniki. Kurtka współpracuje również z telefonami komórkowymi oraz innym sprzętami dzięki wbudowanemu portowi mini jack 3.5 mm.

 
/

Buty ogrzewane elektrycznie

Obuwie Bugaboot Thermo, są już znane już na świecie. Wystarczy w nich naciśniecie jednego guzika, a wbudowania bateria da 8 godzin ogrzewania na niskim lub 3 godziny na wysokim poziomie energetycznym.

/

Ogrzewanie rąk z Zippo

Firma znana głównie z kultowych zapalniczek benzynowych proponuje narciarzom, urządzenie do ogrzewania zgrabiałych dłoni.

/

Apteczka w konserwie

Z pozoru wydaje się to dość ekstrawaganckie opakowanie dla bandaża, podstawowych leków i środków antyseptycznych, ale pomyślmy o trwałości takiego pojemnika i odporności na uderzenia i upadki.

/

(ah)

Polecane