Kamil Stoch oprowadził zwycięzcę Akcji "Choinki Jedynki" po Kamilandzie

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Kamil Stoch oprowadził zwycięzcę Akcji "Choinki Jedynki" po Kamilandzie
Kamil Stoch podczas spotkania ze słuchaczami Programu 1 Polskiego RadiaFoto: Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch jako kustosz, który oprowadza po galerii swoich trofeów - letni finał jednej z licytacji ubiegłorocznej Akcji Charytatywnej "Choinki Jedynki" znalazł swoje wspaniałe zwieńczenie! Podczas spotkania medalisty olimpijskiego ze słuchaczem-laureatem nie brakowało wzruszeń i emocji. 

"Dzień dobry, nazywam się Kamil Stoch. Przekazuję plastron startowy z zawodów z moim podpisem oraz możliwość zwiedzania galerii moich trofeów Kamiland ze mną w roli głównej. Czyli ja będę kustoszem i będę oprowadzał i mówił, co się tam znajduje. To wszystko będzie w ramach dwudziestej Akcji Programu 1 Polskiego Radia "Choinki Jedynki" - od takich słów Kamil Stoch rozpoczął oprowadzanie po galerii swoich trofeów. 


Kamil Stoch i słuchacze Programu 1 Polskiego Radia Kamil Stoch i słuchacze Programu 1 Polskiego Radia


Spotkanie i numer startowy z podpisami polskich skoczków narciarskich

Z Kamilem Stochem miał przyjemność się spotkać pan Robert, jeden ze zwycięzców Akcji Charytatywnej "Choinki Jedynki". Nasz złoty medalista olimpijski, zgodnie z umową, oprowadził słuchacza i jego bliskich po Kamilandzie, opowiadając o swoich trofeach. Kamil Stoch podkreślił też, że uczestnictwo w akcjach charytatywnych to dla niego ważna część życia.

- Dla mnie jest to superforma pomocy, ponieważ fizycznie nie zawsze jestem w stanie być w danym miejscu, pojechać gdzieś, natomiast dać coś na przyszłość: czy plastron startowy, czy jakiś gadżet albo spotkanie ze mną w dogodnym czasie, kiedy nie mam obowiązków treningowych czy innych, wtedy jak najbardziej to ma sens - mówił Kamil Stoch. 

Nie zabrakło wspólnego zdjęcia oraz wielu pytań do naszego mistrza olimpijskiego. Warto dodać, że pan Robert - oprócz spotkania z Kamilem Stochem - wylicytował numer startowy z podpisami wielu polskich skoczków narciarskich. Trofeum wisi już od dawna na ścianie.

Posłuchaj

4:09
Kamil Stoch oprowadza zwycięzcę licytacji "Choinek Jedynki" po galerii swoich trofeów Kamilandzie (Sygnały dnia/Jedynka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

Najczęściej czytane

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Materiał: Andrzej Grabowski

Data emisji: 29.07.2022 r. 

Godzina emisji: 7.48

djr

Polecane