Alvin Gajadhur o Master Truck Show: to wspaniała impreza

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Alvin Gajadhur o Master Truck Show: to wspaniała impreza
Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin GajadhurFoto: Cezary Piwowarski/PR

Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur zaprasza uczestników zlotu ciężarówek Master Truck w Polskiej Nowej Wsi koło Opola do odwiedzenia stoiska Inspektoratu, które znajduje się na terenie imprezy.

W Polskim Radiu Kierowców Alvin Gajadhur podkreślił, że kierowcy będą mogli porozmawiać z pracownikami GITD, uzyskać porady i zapytać o najnowsze przepisy ruchu drogowego.

Posłuchaj

0:29
Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur o Master Truck (IAR)
+
Dodaj do playlisty
+

Jak dodał Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, stan techniczny ciężarówek poruszających się po polskich drogach jest coraz lepszy.

Master Truck Show


W Polskim Radiu Kierowców Inspektor zaznaczył również, że dobrą okazją do przekazywania kierowcom tirów najnowszych przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa jest zlot ciężarówek Master Truck Show, który trwa w Polskiej Nowej wsi koło Opola.

Posłuchaj

0:28
Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur o najczęstszych wykroczeniach kierowców (IAR)
+
Dodaj do playlisty
+

Master Truck Show to największa w Polsce impreza dla kierowców i miłośników ciężarówek. Każdego roku pojawiają się na niej tuningowane pojazdy z całej Europy. Najważniejszym elementem zlotu jest promocja bezpieczeństwa na drodze.

Master Truck Show w Polskiej Nowej Wsi koło Opola potrwa do niedzieli.

Najczęściej czytane


Przez trzy dni trwania wydarzenia Polskie Radio Kierowców będzie dostępne w okolicach Opola także na falach FM – na częstotliwości 96,5 MHz.

IAR

Polecane