Małgorzata Kidawa-Błońska: nie ma podziału na Platformę Trzaskowskiego i Platformę Tuska

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail

– Wszyscy, odkąd powstała Platforma Obywatelska, pytają o podziały. Jesteśmy doświadczoną partią i podziałów nie ma – stwierdziła w Programie 3 Polskiego Radia wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (KO).

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, która była gościem radiowej Trójki, odniosła się do informacji o plotkach na temat nowej partii, która miałaby powstać w wyniku rozpadu PO. O tym w sejmowych kuluarach mówił m.in. Ryszard Terlecki z PiS.

– Chodzę po wszystkich korytarzach w Sejmie, w przeciwieństwie do marszałka Terleckiego, który ogranicza się tylko do korytarzy marszałkowskich. Ja takich plotek i opinii nie słyszałam – zaznaczyła polityk PO.

– Na bieżąco jestem w kontakcie z moimi koleżankami i kolegami w klubie i pierwsze słyszę, żeby ktoś w tym momencie z PO zamierzał się przenieść do innego klubu – powiedziała Kidawa-Błońska. – Z Platformy na pewno nie.

"Wszyscy pytają o podziały"

Jak mówiła wicemarszałek Sejmu, odkąd tylko powstała PO, "wszyscy pytają się o podziały". – Jesteśmy doświadczoną partią i podziałów nie ma – stwierdziła.

– Nie ma podziału na Platformę Trzaskowskiego i Platformę Tuska, nie ma i nie było - powiedziała. - Będziemy robić jeszcze więcej spotkań różnorodnych, bo musimy znaleźć różne formy dotarcia do naszych wyborców – dodała.

Posłuchaj

13:23
Małgorzata Kidawa-Błońska: wszyscy, odkąd powstała Platforma, pytają się o podziały, jesteśmy doświadczoną partią i podziałów nie ma (Salon polityczny Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

 

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Małgorzata Kidawa-Błońska (wicemarszałek Sejmu, KO)
Data emisji: 15.07.2022
Godzina emisji: 08.45

pg

Polecane