Komodo na opolskim festiwalu. "Zabawa będzie taka jak w najlepszych klubach świata"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Komodo na opolskim festiwalu. "Zabawa będzie taka jak w najlepszych klubach świata"
Komodo wystąpi w Opolu m.in. z zespołem "Mazowsze"Foto: https://www.facebook.com/komodo.poland

- Niespodzianką jest to, że po raz pierwszy występujemy z zespołem "Mazowsze". Mamy nadzieję, że te dwa światy fajnie się ze sobą połączą w całość - mówili w Polskim Radiu 24 członkowie zespołu Komodo. 

Komodo to zespół, który składa się z trzech DJ-ów. Od lat odnoszą wielkie sukcesy nie tylko w Polsce, ale również na rynku międzynarodowym.

Trio z Małopolski jest najdłużej działającą formacją produkującą muzykę klubową w Polsce. To właśnie do Komodo należą m.in. takie rekordy jak największa liczba wyświetleń na Youtubie coveru hitu lat 80. "I Just Died In Your Arms" - ponad 173 mln odsłon i "Is This Love" - ponad 25 mln odsłon.

Trio z Małopolski jest najdłużej działającą formacją produkującą muzykę klubową w Polsce. To właśnie do Komodo należą m.in. takie rekordy jak największa liczba wyświetleń na Youtubie coveru hitu lat 80. "Is This Love" - ponad 3 mln odsłon. 

Grupa wystąpi na tegorocznym 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. - Od 20 lat tworzymy, produkujemy, gramy. Teraz dopiero zostaliśmy zauważeni na polskich festiwalach. Mamy też możliwość pokazać się od strony produkcyjnej - występujemy w przeróbce utworu "Zabawa w stylu folk", czyli otwieramy Opole i ten utwór towarzyszy nam i wielu innym wykonawcom - zdradził zespół. 

Grupa przyznała, że obecny rok jest dla niej przełomowy, bo zaczyna grać i miksować po polsku.  

- Skoro jest to festiwal polskiej piosenki, to musimy zagrać coś polskiego, ikonę, Krzysia Krawczyka, oczywiście w nowych, naszych aranżacjach, z nowymi wokalistami. Zabawa będzie taka jak w najlepszych klubach świata - zapowiedzieli muzycy. 

Posłuchaj

22:54
Zespół KOMODO o swojej twórczości i występie na 59. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu ("Weekend kulturalny")
+
Dodaj do playlisty
+

***

Audycja"Weekend kulturalny"

Prowadziła: Maja Kluczyńska

Goście: zespół Komodo

Data emisji: 17.06.2022

Godz. emisji: 23.35

kmp

Polecane