PiS rusza w Polskę. Fogiel: chcemy poznać oczekiwania wyborców i uwzględnić je w naszym programie

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
PiS rusza w Polskę. Fogiel: chcemy poznać oczekiwania wyborców i uwzględnić je w naszym programie
Radosław FogielFoto: PR24

- To, co usłyszymy od Polaków, będzie bardzo istotne przy konstruowaniu programu wyborczego na przyszły rok - mówił w Polskim Radiu 24 Radosław Fogiel (zastępca rzecznika prasowego PiS). 

- Ogłaszam mobilizację PiS i całej Zjednoczonej Prawicy - powiedział Jarosław Kaczyński, wicepremier oraz prezes PiS, podczas konwencji programowej partii. Podkreślił, że "to nie jest hasło, a jest to objazd kraju - stara, wypróbowana metoda". Przekazał również, że "już w przyszłym tygodniu będzie w drodze".

O planach spotkań z Polakami mówił w PR24 Radosław Fogiel. - Dla Prawa i Sprawiedliwości to jest powrót na trasę, powrót do tego, co jest dla nas charakterystyczne - do rozmów, do słuchania tego, co mają do powiedzenia obywatele. Dziś chcemy wrócić do tego, co przerwała nam pandemia. Regularne spotkania z obywatelami zawsze były bliskie naszej partii - oświadczył.

Fogiel: chcemy rozmawiać z Polakami za pomocą faktów

Gość audycji wyraził przekonanie, że takie spotkania na żywo są bezcenne, ponieważ nie ma ryzyka manipulowania faktami. - Chcemy rozmawiać z Polakami za pomocą faktów. Często przekaz medialny jest nieprawdziwy, nie brakuje przeinaczeń - zauważył. 

Zapytany o to, czy w przyszłych wyborach będzie wspólna lista PiS z Solidarną Polską, Radosław Fogiel odpowiedział: "staramy się zajmować realnymi problemami Polaków i na nich skupiać, a nie zajmować sami sobą, jak robią to politycy opozycji, którzy od kilku miesięcy dyskutują nad kształtem list wyborczych".   

Posłuchaj

21:32
Radosław Fogiel o konwencji i najbliższych planach PiS ("Temat dnia/Gość PR24")
+
Dodaj do playlisty
+

***

AudycjaTemat dnia / Gość PR24

Prowadząca: Magdalena Złotnicka  

GośćRadosław Fogiel (zastępca rzecznika PiS)

Data emisji: 05.06.2022

Godzina emisji: 13.06

kmp

Polecane