Emilian Kamiński w wydaniu wielkanocno-teatralnym

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Emilian Kamiński w wydaniu wielkanocno-teatralnym
Emilian KamińskiFoto: Polskie Radio

O swoim życiu, pracy i pasjach ceniony aktor, szef Teatru Kamienica, opowiedział w Trójkowej audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość".

Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski zaprosili na spotkanie z niezwykłym artystą. Gościem prowadzących wielkanocne wydanie audycji był Emilian Kamiński.

Czytaj także:


Naszego gościa pytaliśmy o to, jak wyglądała Wielkanoc w jego rodzinnym domu i dlaczego aktor lubił spędzać ten czas samotnie, w pełnym skupieniu. Rozmawialiśmy również o Wielkanoc z bezdomnymi i organizacji spotkań dla potrzebujących, a także o walce z uzależnieniami, spektaklach misyjnych i pokusach, które obecnie czyhają na dzieci i młodzież. 

Wspominaliśmy także ostatnie urodziny Teatru Kamienica. Kiedy Emilian Kamiński stwierdził, że chce mieć swój teatr? Jak on powstawał? Jak dobierana jest obsada spektakli? Jak przygotowywane są spektakle? Jak pandemia wpłynęła na działalność Teatru? Jakich spektakli potrzebują Polacy, co chętnie oglądają? Na te pytania odpowiedział nasz gość.

Ponadto pojawiły się wątki z życia prywatnego Emiliana Kamińskiego, który mówił o tym, jak spędza wolny czas, co poleca zobaczyć w Warszawie i jakie ma plany na najbliższą przyszłość.


Posłuchaj

1:40:12
Emilian Kamiński o znaczeniu ciszy w świętowaniu (Ona, on i bardzo wyjątkowy gość/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

***

Tytuł audycji: Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość
Prowadzący: Katarzyna Ciepielewska Łukasz Sobolewski
Gość: Emilian Kamiński (aktor, szef Teatru Kamienica)
Data emisji: 10.04.2022
Godzina emisji: 12.06

Polecane