Marcin Grzegrzółka o Fundacji "Z ławki rezerwowych": pokazujemy, że w jedności siła i warto się wspierać

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Marcin Grzegrzółka o Fundacji "Z ławki rezerwowych": pokazujemy, że w jedności siła i warto się wspierać
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/topseller

– Pomagamy poprzez sport. Myślę, że każdy siedział na swojej ławce rezerwowych, czasami ktoś podał pomocną dłoń i pomógł w życiowym zakręcie – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Marcin Grzegrzółka z Fundacji "Z ławki rezerwowych".

 Prowadzimy zajęcia w dwóch ośrodkach, nasi trenerzy prowadzą zajęcia piłki nożnej  mówił gość Trójki. Marcin Grzegrzółka wyjaśnił, że fundacja powstała, by pomagać młodzieży z problemami, chłopakom, którzy chcieliby zmienić swoje życie przez sport.


Posłuchaj

12:37
Marcin Grzegrzółka: potrzebujemy ciszy, możemy w niej odnaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań (Letni salon Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

 

 Pokazujemy, że w jedności siła i warto się wspierać, warto być w dobrej grupie, ludzi, którzy faktycznie nam sprzyjają  zaznaczył.  Często potrzebny jest nam kontrast, jak mamy słabszy dzień, narzekamy, to się okazuje, że życie nam stawia kogoś, kto faktycznie ma dużo trudniej i moje problemy nie są aż takie duże, a może to nie problemy, a zadania do rozwiązania  dodał.

Mówiąc o pracy, którą należy wykonać, by później odnieść sukces, podkreślił, że konieczna jest troska o systematyczność i porządek.  Wracamy do początku, czy masz ustalone cele tygodniowe, miesięczne, jak to wygląda, czy masz porządek w swoim życiu, jakie obszary w twoim życiu są dla ciebie ważne, zaczynamy od fundamentów  wyjaśnił.

ampfutbol amputacja nogi piłkarz piłkarze niepełnosprawność sport F 1200.jpg
Ampfutbol – długa droga na boisko. Posłuchaj reportażu

 Przy dzisiejszym pędzie życia i przyswajaniu treści z mediów społecznościowych, czasami zalecam i pytam "kiedy byłeś na spacerze", ale nie z telefonem, warto pobyć samemu ze sobą  opowiadał Grzegrzółka.

 Potrzebujemy ciszy, możemy w niej odnaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań, zachęcam do tego, by dać krok do tyłu, trochę zwolnić i faktycznie poświęcić czas dla samego siebie  podkreślał.

***

Tytuł audycji: Letni salon Trójki
Prowadzi: Marcin Jagiełowicz
Gość: Marcin Grzegrzółka (Fundacja "Z ławki rezerwowych")
Data emisji: 13.08.2021
Godzina emisji: 08.45

pg/mk

Polecane