Artur Rojek i jego pierwszy solowy album. Obejrzyj koncert!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Artur Rojek i jego pierwszy solowy album. Obejrzyj koncert!
Artur Rojek, koncert w Trójce 7.09.2014Foto: Adam Koniecki

Dwa lata musiały minąć od rozstania z zespołem Myslovitz, zanim w kwietniu 2014 roku Artur Rojek wydał swoją pierwszą solową płytę "Składam się z ciągłych powtórzeń". Album błyskawicznie pokrył się platyną, czyli sprzedał w co najmniej 30. tys. egzemplarzy. 7 września 2014 roku artysta zaprezentował na żywo w Trójce materiał z tego krążka. Ponad sześć lat później przypomnieliśmy ten znakomity koncert.

Artur Rojek to kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Współtwórca i lider zespołu Myslovitz, z którym wydał dziewięć albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festiwalu, współpracował ponadto m.in. z Katarzyną Nosowską, Smolikiem i Pustkami. Mimo tylu zajęć znalazł czas na przygotowanie pierwszego w pełni solowego albumu. 

Po odejściu z Myslovitz, w którym spędził sporą część swojego życia, Artur miał więcej czasu dla siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Dużo podróżował po świecie, ale i po swoim mieście. Odwiedzał miejsca, w których kiedyś był, w których coś czuł, kogoś kochał, czegoś się bał, oraz takie, w których mógł być, ale nie był wcale lub był nie do końca, niezupełnie, niewyraźnie.Polskie Radio/💥 #KoncertwTrójce​ | Artur Rojek💥

Posłuchaj

50:08
Artur Rojek "Składam się z samych powtórzeń" (Koncert w Trójce)
+
Dodaj do playlisty
+

Jak "Składam się z ciągłych powtórzeń" brzmi na żywo, słuchacze Trójki przekonali się na początku września 2014 roku. Teraz z wielką przyjemnością przypomnieliśmy ten znakomity występ Artura Rojka w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.


ei/pr

Polecane