"To był wzruszający i piękny występ". Relacja z OFF Festivalu!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"To był wzruszający i piękny występ". Relacja z OFF Festivalu!
Anna Gacek i Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" (u dołu widoczny dyrektor zespołu, Zbigniew Cierniak)Foto: archiwum Anny Gacek

To była szczególna audycja, poprowadzona wprost z magicznego, plenerowego, Trójkowego studia, w trakcie ostatniego dnia OFF Festivalu 2019. Dla słuchaczy radiowej Trójki Anna Gacek przygotowała specjalną niespodziankę. 

Posłuchaj

Jak przebiegał tegoroczny OFF Festival? (Audycja specjalna/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Trójka była obecna w Dolnie Trzech Stawów od pierwszego dnia festiwalu. Nasi dziennikarze relacjonowali przebieg całej imprezy. W niedzielny wieczór, czyli w trakcie ostatnich godzin festiwalu, Anna Gacek poprowadziła audycję specjalną, zapraszając do kolorowego studia m.in. Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". 

– Powiedziałem muzykom, tancerzom i chórzystom z zespołu, że miałem kilka takich momentów, podczas których byłem pewien, że się rozkleję. To był bardzo wzruszający i piękny występ – ocenił Artur Rojek. 

– To było fantastyczne doznanie. Cieszymy się, że mogliśmy wystąpić na OFFie. Katowice to stolica naszego województwa, więc jest to dla nas szczególne miejsce. Publiczność szalała z radości, a to dla nas największe wyróżnienie, najlepsza reklama i promocja, jaką mogliśmy zrobić – mówił Zbigniew Cierniak, dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, podczas której Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" zaprezentował specjalną sesję dla słuchaczy Trójki.

***

Tytuł audycji: Audycja specjalna
Prowadzi: Anna Gacek
Goście: Artur Rojek (muzyk), Zbigniew Cierniak (dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk)
Data emisji: 4.08.2019
Godzina emisji: 20.06

kw/gs

Polecane