Bardzo Ważny Projekt: jaka będzie Polska Przyszłości?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Bardzo Ważny Projekt: jaka będzie Polska Przyszłości?
Polska zajęła 13. miejsce wśród destynacji ekspatów, czyli specjalistów, którzy opuścili ojczyznę, by podjąć pracę za granicą. Foto: shutterstock, llucky78

O II konferencji pt. Polska Przyszłości mówił w audycji bardzo ważny Projekt w radiowej Trójce Stanisław Wojtyra Instytut Libertatis, organizator tej konferencji.

Posłuchaj

O II konferencji pt. Polska Przyszłości mówił w audycji bardzo ważny Projekt w radiowej Trójce Stanisław Wojtyra Instytut Libertatis, organizator tej konferencji./Arkadiusz Ekiert/.
+
Dodaj do playlisty
+

Udział w niej wezmą wiceministrowie odpowiedzialni za określone projekty nakreślone przez rząd.

Gość Radiowej Trójki wyjaśnia, dlaczego udział w konferencji wezmą wiceministrowie, a nie szefowie resortów.

− Chcemy porozmawiać i dyskutować o konkretnych rozwiązaniach, nie o ogólnych czy dalekosiężnych projektach, a właśnie wiceministrowie są w resortach odpowiedzialni za przekuwanie określonych projektów w konkretne rozwiązanie – tłumaczy Stanisław Wojtyra.

Jak tłumaczy, konferencja zacznie się od dyskusji jak zwiększyć konkurencję na rynku kinematografi, następnie Lesław Skiba z Ministerstwa Finansów przedstawi temat jak ograniczyć wydatki państwa.

− Kolejnym tematem będzie reprywatyzacja, następnie zajmiemy się cyfryzacją w  relacjach państwo-obywatel i następnym tematem będzie – jak polskie siły zbroje radzą sobie w cyberprzestrzeni- wyjaśnia gość radiowej Trójki.

Arkadiusz Ekiert, jk

Polecane