Krystyna Czubówna: wszystko we mnie kipi

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Krystyna Czubówna: wszystko we mnie kipi
Krystyna Czubówna podczas rozmowy z Michałem OlszańskimFoto: Kornel Olbrycht/Szklarska Poręba.pl

- Ja nawet czasem chciałabym się zachować niestosownie, poddać się emocjom... Bo nie jestem taka święta, tylko mój głos jest taki spokojny. A we mnie wszystko kipi - powiedziała w "Godzinie prawdy" Krystyna Czubówna.

Posłuchaj

Krystyna Czubówna: wszystko we mnie kipi (Godzina prawdy/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Jej głos znają wszyscy Polacy. Tydzień temu, podczas festiwalu Trójka Górom w Szklarskiej Porębie, gościem Michała Olszańskiego była Krystyna Czubówna - dziennikarka, lektorka, prezenterka telewizyjna.

Jako nastolatka wcale nie marzyła o tym, by pracować w mediach. Najpierw miało być aktorstwo, a potem - z rozsądku - wybrała handel zagraniczny. Na szczęście na te studia się nie dostała, miała próbować za rok.

Aby wypełnić sobie czas oczekiwania do następnych egzaminów poszła na casting organizowany przez ówczesny Radiokomitet. Została wybrana i tak zaczęła się jej przygoda z radiem. Wtedy zrozumiała, co chce robić w życiu.

- Zawsze czułam się zwierzęciem radiowym i mimo, że po drodze romansowałam z telewizją, to do dzisiejszego dnia uważam, że moim miejscem na ziemi jest dziupla lektorska - mówiła Michałowi Olszńskiemu.

Jak wyglądało dzieciństwo Krystyny Czubówny? Które swoje zajęcia zawodowe wspomina najlepiej?

Zapraszamy do wysłuchania nagrania szczerej i zabawnej rozmowy z Krystyną Czubówną.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi:
Michał Olszański
Gość: Krystyna Czubówna (dziennikarka, lektorka)

Data emisji: 24.02.2017
Godzina emisji: 12.08

fbi/gs

Polecane