Trójka na Orange Warsaw Festival 2015

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójka na Orange Warsaw Festival 2015
Jedną z gwiazd festiwalu będzie grupa IncubusFoto: Orange Warsaw Festival/ mat. pras.

Już w najbliższy piątek 12 czerwca rozpoczyna się Orange Warsaw Festival – jedna z największych plenerowych imprez muzycznych w Polsce. Program 3 Polskiego Radia, patron medialny przedsięwzięcia, będzie gościć na terenie Torów Wyścigów Konnych na Służewcu przez wszystkie festiwalowe dni.

Z radiowego studia festiwalowego Trójka nada swoje firmowe audycje muzyczne i – jak co roku – otwarty zostanie również słynny "Sklepik Walendzik".

Z plenerowego studia festiwalowego Trójka zaplanowała dwie audycje na żywo. W piątek 12 czerwca nadana stąd zostanie "Offensywa" Piotra Stelmacha (godz. 22.00-0.00). Z kolei w sobotę 13 czerwca o godz. 19.00 rozpocznie się (i potrwa do godz. 22.00) specjalne wydanie "Listy osobistej" Piotra Metza. W trakcie obu audycji przewidziane są rozmowy z artystami występującymi podczas festiwalu oraz spotkania z publicznością i słuchaczami Trójki.

Orange Warsaw Festival - czytaj więcej>>>

Nieodłącznym elementem plenerowych audycji Programu 3 jest – cieszący się ogromną popularnością wśród fanów Programu 3 – "Sklepik Walendzik". Sprzedawane w nim Trójkowe gadżety będzie można kupić w we wszystkie dni Orange Warsaw Festival, czyli od 12 do 14 czerwca.

Polecane