Karolina Gorczyca szczerze o tym, w czym pomaga jej bieganie

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Karolina Gorczyca szczerze o tym, w czym pomaga jej bieganie
Karolina Gorczyca w studiu Teatru Polskiego RadiaFoto: Wojciech Kusiński / Polskie Radio S.A.

- Wychodzę na godzinę, wyładowuję emocje i to jest świetne - mówiła w audycji "Biegam, bo lubię" aktorka Karolina Gorczyca.

Posłuchaj

Karolina Gorczyca o korzyściach z biegania (Biegam, bo lubię/ Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Gość Trójki biega od blisko trzech lat. - I bardzo dużo mi to daje. Wychodzę na godzinę, wyładowuję emocje i to jest świetne, budujące. Bo w sporcie można dać upust wszystkiemu, co nas męczy. Emocje, które mogły się zamienić w złość, czy niepotrzebną agresję, można przemienić w siłę - opowiadała aktorka.

Karolina Gorczyca przyznaje, że sama zachęca do biegania znajomych z planu filmowego. - Wiele osób biega i dobrze. Niech ludzie myślą, co tam sobie chcą. Prawda jest taka, że bierzesz buty, idziesz biegać, a jaki masz cel, to nieważne. Ważne, że to robisz. Wiem, że niektórzy uważają bieganie za modę, ale ja nie wierzę, że ktoś biega dlatego, że to jest modne. Ludzie biegają, bo dzięki temu czują się lepiej - opowiadał aktorka.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji Krzysztofa Łoniewskiego i Pawła Januszewskiego, w której także więcej informacji o aktualnych imprezach biegowych.

Audycji "Biegam, bo lubię" można słuchać w każdy czwartek o godz. 17.20. Zapraszamy.

(ei)

Polecane