Anna Jurksztowicz „Poza czasem. Muzyka duszy”.

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Anna Jurksztowicz „Poza czasem. Muzyka duszy”.

Agencja Muzyczna Polskiego Radia prezentuje nową płytę Anny Jurksztowicz „Poza czasem. Muzyka duszy”.

Anna Jurksztowicz jest jedną z pierwszych w Polsce profesjonalnych wokalistek, która podejmuje temat kontemplacji w muzyce popularnej. Anna czerpie inspiracje z różnych źródeł, kultur, eksperymentuje z formą, przekłada teksty, poszukuje i zaprasza nas do wędrówki  w głąb  siebie. Robi to z prawdziwą maestrią. Tworzy muzyczno-słowny przekaz, któremu nie można się oprzeć. Wobec przepełnienia współczesnego świata natłokiem informacji, chaosu intelektualnego, potrzebujemy spokoju i ukojenia, których poszukujemy również muzyce.

Obecnie przedstawiamy Państwu Jej nowy projekt muzyczny będący efektem współpracy z wybitnym w swoim genre producentem muzycznym z Kalifornii. Jest nim Thomas Barquee, który dla amerykańskiego wydawnictwa Spirit Voyage wyprodukował m.in. albumy kultowej wśród zachodnich joginów śpiewaczki Snatam Kaur. Na naszych oczach muzyka ta zdobywa serca milionów ludzi.

Antoine de Saint-Exupéry napisał „Jest tylko jeden problem, jedyny: odkryć na nowo istnienie życia duchowego, które jest czymś wyższym jeszcze od inteligencji i tylko ono byłoby w stanie zadowolić człowieka.” Anna Jurksztowicz próbuje dokonać tego odkrycia przy pomocy swojej nowej płyty.

1.            Poza czasem  (Radio remix)

2.            O duszo ma

3.            Gobinde, mukande

4.            Pieśń baobabu

5.            Om Namah Shivaya

6.            Poza czasem

7.            SKY Egiptian Opera

8.            Jesteś dniem wczorajszym

9.            Abendempfindung

10.        Wieczorna zaduma

11.          Wieczny słońca blask

12.          Poza czasem (Finale)

 

Płyta do kupienia w sklepie Polskiego Radia.

Polecane