Garou z nową płytą i koncertem w Polsce!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Garou z nową płytą i koncertem w Polsce!
Fragment okładki płyty "Au milieu de ma vie" GarouFoto: mat. promocyjne

20 lutego przyjeżdża do Polski Garou, artysta z Quebecu, pamiętny Quasimodo z musicalu "Notre Dame de Paris". Wyprzedza go jego nowa płyta - "Au milieu de ma vie".

Garou należy do tych pieśniarzy, którzy są przede wszystkim odtwórcami. Tak więc "skazany" jest na innych twórców. Mając za sobą 15 lat na scenie, wiele sukcesów, ogromną popularność, dobrze sprzedające się płyty i wyprzedane koncerty, może liczyć na bardzo cenionych kompozytorów i autorów. Ma nawet kilku stałych "dostarczycieli" piosenek, jak choćby poetę Luca Plamondona i kompozytorów: Romano Mussumarra i Richarda Cocciante.

Spotkamy ich także na nowej płycie Garou. Album zawiera 11 utworów, 9 z nich poznają Państwo w audycji. Przypomnimy także piosenki z jego poprzedniej, bluesowej płyty. Podobna sytuacja powtórzy się zapewne na koncercie w warszawskiej Sali Kongresowej. Garou przedstawi swoje nowe nagrania, ale sięgnie także do starych przebojów. W Polsce istnieje bardzo prężnie działający fanklub artysty. Jego członkowie na pewno spotkają się ze swoim idolem.

Na audycję "Pod dachami Paryża" zapraszamy we wtorek, 28 listopada, o godz. 22.05.

Polecane